Perfektní životopis

V průběhu 2 až 2,5hodinové on-line konzultace vás o tvorbě perfektního životopisu naučím vše potřebné a předám vám podstatnou část svého úspěšného a u stovek klientů ověřeného ”životopisného” know-how.

Naučíte se zejména:

  • jak k tvorbě životopisu přistupovat, abyste z něj dostali maximální užitek,
  • jak by měla vypadat struktura reprezentativního CV,
  • co by měly obsahovat jednotlivé oddíly životopisu, aby vám umožnily beze zbytku představit váš profesní profil,
  • proč byste měli mít v úvodní části Shrnutí vašeho profesního profilu a jak jej vytvořit, 
  • jak správně popsat praxi včetně širšího kontextu pozice
  • jakou zvolit grafickou podobu, fonty a barvy,
  • na co konkrétně byste si měli dát v životopisu pozor
  • a mnoho dalšího.

Na konci konzultace si budete umět sami vytvořit životopis, který vás představí jako výborného kandidáta a podstatně vám zvýší šance dostat pozvání na pohovor.  

Součástí ceny je také editovatelný "mustr" životopisu ve Wordu, se kterým budeme během konzultace pracovat, a zpětná vazba na vámi nově zpracované CV.

Podrobnější popis služby a jejího přínosu můžete přečíst i v tomto blogovém článku

 

4.450 Kč

POPIS PRŮBĚHU SPOLUPRÁCE V RÁMCI SLUŽBY  PERFEKTNÍ ŽIVOTOPIS

1. Po potvrzení zájmu o spolupráci vás požádám o zaslání současné verze vašeho CV. Pokud žádné současné CV nemáte, nevadí. Zároveň vám zašlu platební údaje. Službu je nutné uhradit před termínem konzultace, objednávka se stává závaznou pro obě strany zaplacením dohodnuté částky. 

2. Po zaplacení částky se domluvíme na termínu 2 až 2,5hodinové on-line konzultace.

3. Potkáme se prostřednictvím aplikace WhereBy (nebudete muset nic instalovat) a pomocí sdílené obrazovky vám důkladně vysvětlím vše, co budete potřebovat k vytvoření reprezentativního životopisu. 

4. Po konzultaci vám pošlu editovatelný „mustr“ životopisu ve Wordu, se kterým budeme během konzultace pracovat a který vám díky své promyšlené struktuře umožní odkomunikovat v životopisu vše potřebné. Častokrát přidávám také příklady popisu jednotlivých částí CV, aby se vám nové CV dobře psalo. 

5. Na vás pak bude si životopis podle získaných informací vytvořit.

6. Pokud budete chtít dostat na nově vytvořené CV moji podrobnou zpětnou vazbu, ráda vám ji poskytnu. Podmínkou je zaslání CV do 4 týdnů od termínu konzultace, abych měla váš "příběh" ještě v živé paměti. 

CO NA SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ MOJI KLIENTI

 

"Chci vám poděkovat za skvělou spolupráci a pomoc. Pracovní pozici jsem nakonec získala a věřím, že na tom měl lví podíl životopis a motivační dopis, který jsem díky vám dovedla téměř k dokonalosti. Setkání s vámi (byť virtuální) bylo velmi příjemné a přínosné."
Jarmila, Popůvky u Brnaknihovnice
"Díky naší spolupráci jsem zcela změnila pohled na sebe sama a naučila jsem se v CV více zdůraznit to podstatné. Teď, po výrazné úpravě a přepracování, působí moje CV skutečně manažersky. Naučila jsem se vnímat, jak současní personalisté přemýšlí a co je pro ně při výběru vhodného kandidáta významné. Díky jemné a konstruktivní kritice se u mě spustil nejeden AHA moment. Když to shrnu: Spolupráce s Vámi pro mě byla inspirující a obohacující. Nebyla jsem schopna sama sebe docenit. Po konzultaci s Vámi se cítím sebevědomější a s chutí zabojovat."
Lucie, HR a finanční managerka, Prahapersonalistka
"Moc rád bych Vám touto cestou poděkoval. Hned druhý den ráno jsem reagoval na inzerát. Díky Vámi zpracovanému životopisu v kombinaci s Vašimi konzultacemi jsem dnes vyhrál výběrové řízení na manažera logistiky a nastupuji hned zkraje září."
Štěpán, Prahamanažer logistiky
"Janě patří obrovská poklona a díky – nejen za spoustu práce s životopisem, ale hlavně za dodání pořádné dávky sebedůvěry, kterou jsem potřebovala k pohovorům. Dnes jsem podepsala pracovní smlouvu u nového zaměstnavatele! A jsem teď opravdu ráda, že jsem se na Janu obrátila, bez její skvělé práce by to určitě všechno nešlo tak hladce."
Jana, BrnoTechnical Support Specialist
"Jani, jen ti chci napsat, že jsi nejlepší. Z pěti rozeslaných upravených CV mi odpověděli 3 zaměstnavatelé, ve 2 případech mě po pohovoru vzali a u třetího jsem postoupila do druhého kola. Předtím moje CV úplně ignorovali. Mockrát děkuju a nadosmrti ti budu vděčná."
Katka, Kladnoobchodní administrativa

Chcete se na něco zeptat nebo službu rovnou objednat? Napište mi.